Letní soustředění

Milí sokolíci, milí rodiče,
protože letošní cvičební rok byl z důvodu přípravy a účasti na XVI. Všesokolském sletu mimořádně finančně i časově náročný, nebude se letos, jak již víte, konat tradiční letní tábor.
Rozhodli jsme se však uspořádat alespoň, již také tradiční, prázdninové soustředění, které proběhne formou příměstského tábora v sokolovně. Abychom děti zcela „nezničili“ cvičením, budou zařazeny do programu i další aktivity, a abychom alespoň trochu dětem přiblížili i atmosféru tábora, postavíme na zahradě u sokolovny tábornické stany (s postelemi, matracemi), ve kterých budou moci zájemci přenocovat.
 Stravování (přesnídávka, oběd, svačina a pro nocležníky i snídaně a večeře) a pitný režim zajistíme. Předpokládaná cena 100 Kč/den, nečlenové Sokola 130 Kč/den. Termín 20. – 24. srpna, vždy od 9:00 do 18:00 hod. (případně i přes noc)
V případě zájmu nám prosím  co nejdříve odevzdejte přihlášku. Je možno i elekronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo zavolejte na tel. číslo 732 598 868. Případné dotazy rádi zodpovíme.Věříme, že akce se povede a přispěje ke zvýšení pohybové úrovně našich dětí.