Letní dětský tábor 2019

se koná ve dnech 4. - 16. 8. 2019 u myslivecké chaty ny Vichurách

Program:
celotáborová hra, dobrodružné a sportovní hry v přírodě, lanové aktivity, tábornické dovednosti, táboráky, výlety do okolí. Zda budeme letos brát  jízdní kola ještě zvažujeme.
Skupina oddílu „rodiče a děti“ (táboří v týdnu od 4. do 10. 8.) si bude vytvářet program vlastní.

Cena tábora: je 2800,- Kč pro sokolské děti, pro ostatní 3000,-  a zahrnuje:
1. ubytování ve dvoulůžkových stanech (postel s matrací), zázemí v pevných budovách myslivecké chaty.
2. stravování (5x denně), pitný režim
3. cestovné, dopravu materiálu, vstupné na výletech atd.
4. zdravotnický materiál, sportovní materiál, materiál na činnost a hry dětí
Pro páry RaD  bude cena ještě upřesněna.

Stornovací podmínky:
-
 v případě, že rodiče zruší účast dítěte na táboře později než 14 dní před zahájením, bude vrácena pouze částka pod bodem 2 a 3, a to až po ukončení a vyúčtování tábora.
- při odhlášení později než 5 dní před zahájením bude tato částka dále snížena o náklady na již pořízené potraviny. Výjimkou je pouze vážné onemocnění potvrzené lékařem.
- v případě, že dítě bez předchozí omluvy vůbec nenastoupí, propadá účastnický poplatek ve prospěch ostatních dětí.

Přihlášky: získáte v sokolovně (ses. Rosáková) nebo stažením na www.sokol-valmez.cz /ke stažení/. Vyplněnou můžete odevzdat v sokolovně, zaslat mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , anebo poštou na adresu Sokol Valašské Meziříčí, Sokolská124.
Uzávěrka přihlášek:
Účast dítěte oznamte co nejdříve, buďto ve cvičení, nebo na e-mail: J. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Písemně je třeba přihlášku odevzdat nejpozději do 30. 5. 2019. Do tohoto data je nutno rovněž zaplatit zálohu ve výši 1000,- Kč.  Součástí přihlášky je i lékařské potvrzení (neoddělovat), které lze nahradit potvrzením z jiné akce, např, školy v přírodě, pokud není starší než 1 rok.

Více informací na www.sokol-valmez.cz, na našem FB, na tel. čísle 732 598 868 anebo přímo ve cvičení u sestry J. Rosákové, J.Vlčkové a M. Urbanové (RaD)