Archiv aktualit

Pietní akt

  k výročí  úmrtí T. G. Masaryka. Sobota 14.9.2019, pomník v parku Botanika, 10:00 dopoledne. Přijďte uctít památku našeho prvního prezidenta. 
Sraz krojované stráže v 9:30 v sokolovně.

 

Oddíl mužů


Nový oddíl mužů zve do svých řad další zájemce o nářaďovou gymnastiku. První cvičební hodina v pondělí 2. září 2019 ve 20:00 hod.

Druhá část letního soustředění

Druhá část letního soustředění – příměstský tábor začíná, jak všichni víte, ve středu 21. srpna 2019.Sraz účastníků je v 9:00 v sokolovně.
Přineste si: cvičební úbor na gymnastiku, papuče na běhání po sokolovně, oblečení a obuv na hřiště.  Ti, kdo budou i spát, tak spacák a hygienické potřeby.
Stravování: budeme si vařit, ale první svačinku si přineste. Pokud by se našla ochotná  sestra sokolka, maminka, nebo babička, která by nám s vařením pomohla, budeme moc rádi.
Kdo nezaslal e-mailem přihlášku, odevzdá ji ve středu ráno, společně s úhradou účastnického poplatku, který činí 100 Kč za osobu a den.

Druhá část prázdninového soustředění

Druhá část prázdninového soustředění proběhne doma v sokolovně, od 21. do 23. (příp. 24.) 8.2019 jako příměstský tábor. Tato část bude zaměřena na starou dobrou gymnastiku, trampolínky a atletiku. Pro zpestření samozřejmě budou hry. Náklady - jako loni 100,-/den.

Číst dál...

Účastníkům olomouckého soustředění

Účastníci olomouckého soustředění pozor! Z technických důvodů dochází ke změně termínu na čtvrtek a pátek!
Takže: Odjezd je ve čtvrtek 25. 7. v 7:07 z nádraží ČD, sraz nejpozději v 6:50. S sebou: Peníze (min. uvedených 700,-), průkaz zdr. pojišťovny, spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby, cvičební úbor, papuče, ostatní oblečení dle uvážení (večery jsou chladné). U tělocvičny je obchod, jídlo nakoupíme tam. Komu dají rodiče i trochu jídla a pití na črvrtek, bránit se nebude. Návrat v pátek upřesníme. Případné dotazy na 732 598 868. Nazdar!

První část prázdninového soustředění

Zpráva pro děti z oddílu žactva a dorostu a Taneční školy Sokol Dance: Máme možnost strávit 2 dny s profesionální lektorkou cirkusových dovedností a přiučit se něčemu novému. Místo: Cirk Atum – Nový cirkus Olomouc, Termín: 24. a 25. 7. 2019

Číst dál...

Výročí bitvy u Zborova

Přijďte uctít památku těch, kteří položili životy za samostatnost našeho státu.Sraz účastníků, kteří půjdou v krojích je v 15:45 v sokolovně.

Schůzka k letnímu táboru

pro rodiče přihlášených dětí se koná v pondělí 24. 6. 2019 v 19:00 hod. v sokolovně, netradičně u táboráku. Hlavním bodem programu je úhrada účastnického poplatku.

155. výročí založení jednoty


 Vystoupí cvičenci oddílů: rodiče a děti, předškolní děti, žactvo a dorost, aerobic, ženy, muži, Věrná garda, Taneční škola Sokol Dance a hosté ze Sokola Frenštát, Vsetín, Valašské Klobouky a Jablůnka.
Vstupné 50 Kč, děti do 15 let zdarma. Občerstvení zajištěno.
Srdečně zveme všechny členy, rodiče našich dětí i širokou veřejnost.

Střelecký kroužek zve na přednášku

Move week

je celoevropská kampaň, která má rozhýbat co nejvíce  evropanů. Sokol se k ní již několik let připojuje. Celý týden má kdokoliv přístup zdarma do všech cvičebních hodin a v pátek 31. 5. 2019 proběhne v areálu sokolovny cyklistický závod (jízda na čas a jízda zručnost)i. Kategorie: 3 - 6 let, 6 - 12 let, nad 12 let. Prezence závodníků v 16:00. Kola, koloběžky, brusle, odrážedla a pod. vlastní.

Župní přebor v sokolské všestrannosti

Neděle 26. 5. 2019, sokolovna Valašské Meziříčí
Sraz v sokolovně v 9:00 hod., ukončení – předpokládáme až po obědě (podle počtu závodníků a  počasí).
Přineste si: - oblečení na gymnastiku (trikot, nebo kraťasy a tričko), papuče na běhání po sokolovně, oblečení na atletiku (vhodné boty, tepláky nebo elasťáky, tričko, podle počasí i     mikinu) a větší svačinu. Pití zajistíme.

Vzpomínka na volbu TGM