Archiv aktualit

Výročí bitvy u Zborova

Přijďte uctít památku těch, kteří položili životy za samostatnost našeho státu.Sraz účastníků, kteří půjdou v krojích je v 15:45 v sokolovně.

Schůzka k letnímu táboru

pro rodiče přihlášených dětí se koná v pondělí 24. 6. 2019 v 19:00 hod. v sokolovně, netradičně u táboráku. Hlavním bodem programu je úhrada účastnického poplatku.

155. výročí založení jednoty


 Vystoupí cvičenci oddílů: rodiče a děti, předškolní děti, žactvo a dorost, aerobic, ženy, muži, Věrná garda, Taneční škola Sokol Dance a hosté ze Sokola Frenštát, Vsetín, Valašské Klobouky a Jablůnka.
Vstupné 50 Kč, děti do 15 let zdarma. Občerstvení zajištěno.
Srdečně zveme všechny členy, rodiče našich dětí i širokou veřejnost.

Střelecký kroužek zve na přednášku

Move week

je celoevropská kampaň, která má rozhýbat co nejvíce  evropanů. Sokol se k ní již několik let připojuje. Celý týden má kdokoliv přístup zdarma do všech cvičebních hodin a v pátek 31. 5. 2019 proběhne v areálu sokolovny cyklistický závod (jízda na čas a jízda zručnost)i. Kategorie: 3 - 6 let, 6 - 12 let, nad 12 let. Prezence závodníků v 16:00. Kola, koloběžky, brusle, odrážedla a pod. vlastní.

Župní přebor v sokolské všestrannosti

Neděle 26. 5. 2019, sokolovna Valašské Meziříčí
Sraz v sokolovně v 9:00 hod., ukončení – předpokládáme až po obědě (podle počtu závodníků a  počasí).
Přineste si: - oblečení na gymnastiku (trikot, nebo kraťasy a tričko), papuče na běhání po sokolovně, oblečení na atletiku (vhodné boty, tepláky nebo elasťáky, tričko, podle počasí i     mikinu) a větší svačinu. Pití zajistíme.

Vzpomínka na volbu TGM