Archiv aktualit

Maňásková pohádka pro děti

Koza Róza. V pátek 31. ledna v 16:30 a v sobotu 1. února v 10:00. Jednotné vstupné 40 Kč, Předprodej vstupenek 28. a 30.1. od 16:00 do 17:00 v sokolovně. Zvou Pimrlata. loutkový oddíl Sokola V. M.

Pietní akt

Pietní akt u pomníku našich židovských spoluobčanů, kteří v době nacistické okupace zahynuli v koncentračních táborech proběhne v pondělí 27. ledna od 15:30 na Vodní ulici. Přijďte i Vy uctít jejich památku.

Zimní tábor 2020

termín: jarní prázdniny 1. 3. – 7. 3. 2020, místo: Jeseníky - Suchá Rudná, hotel Paramon, náplň: lyžování, zimní turistika a pobyt v zimní v přírodě ( hry na sněhu, celotáborová hra, hry v klubovně, večerní lyžování, výlet do Karlovy Studánky, atd.)
        Nejedná se o lyžařský výcvik, ale o ozdravný pobyt. Podle lékařů vydá týdenní pobyt v zimě na horách za 14 dnů letního pobytu u moře. Pokud někdo nemá lyžařské vybavení a chtěl by se naučit lyžovat, máme nějaké vybavení k zapůjčení (zdarma) a půjčovna je i u vleku. Předběžná cena v hotelu je s plnou penzí a pitným režimem 370,- Kč/den pro sokolské děti a 380,- pro dospělé od 18 let a nečleny Sokola.  Kdyby se něco změnilo, dáme vědět. Předpokládáme, že bychom se včetně dopravy, výletů a výjezdů mohli vejít do částky 2800 Kč pro děti a 2900,- pro dospělé a nečleny Sokola. Vleky si bude jako vždy hradit každý sám, podle toho kolik projezdí (dostáváme skupinové slevy), výši ještě zjistíme. A některé dny bude jiný program. Prosíme o odevzdání závazné přihlášky nejpozději do 1. 2. 2020, společně se zálohou 1000,- Kč. Počet míst je omezen, zájemci budou zařazováni v pořadí podle data odevzdaných přihlášek, děti ze Sokola mají přednost. Doplatek budeme vybírat při informační schůzce rodičů v únoru. Vaši cvičitelé

Číst dál...

pf 2020

Všem sdělujeme, že po vánočním klidu opět naskakujeme rovnýma nohama do sokolského ruchu. Ode dneška zase cvičíme, tancujeme a chystáme se na spoustu dalších zajímavých akcí. Přejme si, ať se nám v letošním roce daří. Vaši cvičitelé

O perníkové chaloupce

loutková pohádka pro děti, divadélko v sokolovně, pátek 20. 12. v 16:30 a sobota 21.12. v 10:00 hod. dopoledne. Jednotné vstupné 40,- Kč. Zvou Pimprlata - loutková oddíl Sokola Valašské Meziříčí

Vánoční divadlo

. Vstupenky máme tady a dostali jsme skvělá místa. Tak neváhejte, uzávěrka přihlášek se blíží  - 16. 12. dopoledne. Udělejte si i s dětmi mezi svátky hezký zážitek.
Mikuláš - pokyny cvičencům

Milí rodiče, milí sokolíci,

srdečně Vás zveme na naši tradiční akademii (viz níže). Protože chceme, aby se nám všechna vystoupení povedla, potřebujeme ještě něco docvičit. Prosíme proto rodiče o pochopení a zajištění účasti  dětí  na:

  1. Mimořádné nácvičné pro děti z oddílu žactva a dorostu a Taneční školy v neděli dopoledne od 10:00 hod.

  2. Projížděčce celého programu od 12:30

    Přijďte včas, vezměte si jídlo a pití, ať se nemusíme ničím zdržovat a nezapomeňte si vzít papuče, chodby jsou studené. Čertíci, si vezmou černá nebo červená trička a černé, nebo červené elasťáky, nebo tepláky, případně další kusy oblečení, které jsou jako maska použitelné. Ostatní úbory obdržíte od cvičitelů.

Začátek akademie je v  15:00 hod. Pozvěte nejen rodiče, ale i prarodiče, sourozence a kamarády.

                                          Vaši cvičitelé

 

Vánoční zájezd do divadla

neděle 29. prosince 2019, tentokrát do divadla Antonína Dvořáka v Ostravě - balet don Quijote
Odjezd od sokolovny v 14:00, začátek představení v 16:00. Cena vstupenky 246,-
a za autobus podle počtu přihlášených. Představení je vhodné i pro děti.

 

Mikulášská akademie s nadílkou
se koná v neděli 8. prosince 2019 v 15:00 hod. v sokolovně.
Vystoupí děti z oddílů sokolské všestrannosti a Taneční školy Sokol Dance, členky M - studia a gymn. přípravka. Srdečně zveme, přijďte se na nás podívat. Vstupné pro dospělé" 50,- Kč.
Dopoledne proběhnou zkoušky a "projížděčka". Přesné pokyny účinkující obdrží od svých cvičitelů.

Teamgym Olomouc 7.12 2019

Informace pro účastníky
Odjezd: sobota 7. 12. v 7:07 z nádraží ČD, sraz na nádraží v 6:45.
Návrat: nejpravděpodobnější je v 18:51, opět na nádraží (kdybychom to stihli dříve, děti pošlou SMS). Rodiče se mohou přijet podívat, závod začíná v 11:20.
S sebou: jídlo a pití na celý den, drobné kapesné (do města se nedostaneme, ale dá se koupit pití, párek, toust, oplatky). Oblečení: sportovní a raději teplé (elasťáky, mikina), sokolské tričko, trikoty berou cvičitelé, přezůvky do haly nutné. Další nezbytnosti: gumičky a sponky na stažení vlasů, náušnice, které nejdou sundat přelepit leukoplastí, ostatní ozdoby nechat doma, sokolskou průkazku s vylepenou fotografií a průkazku zdravotní pojišťovny (kdo nemá u cvičitelů, odevzdá ve vlaku)

Odjezd do divadla

v sobotu 30. listopadu je v 16:30 od sokolovny, přijďte včas. Vstupenky obdržíte v autobuse.  Kdo nemá zaplaceno, tak peníze  (300,- Kč(/ osobu) s sebou a prosím v přesné částce, protože v autobuse se špatně s penězi manipuluje. .

Mlsný drak -

loutková pohádka pro děti. Divadélko v 1. patře sokolovny, pátek 29.11 v 16:30 a v sobotu 30.11. v 10:00 hod. Jednotné vstupné 40,- Kč. Zvou Pimprlata - loutkový oddíl Sokola VM.

Mikulášská akademie

Milí rodiče, jako každoročně, i letos připravujeme s Vašimi dětmi vystoupení na vánoční akademii, která se bude konat v neděli 8. prosince odpoledne. Dopoledne pravděpodobně bude probíhat ještě zkouška.   Abychom věděli, zda s Vaším dítětem můžeme počítat, potřebujeme, abyste nám na návratce, kterou děti obdržely ve cvičení, potvrdili jeho účast. Současně Vás srdečně zveme, abyste se na naše vystoupení přišli podívat. Součástí je i Mikulášská nadílka.
 Pro děti, které 7. prosince jedou na závody v Teamgymu do Olomouce to bude náročný víkend, ale jsou šikovné a my věříme, že to vydrží a obě akce se  nám vydaří. V následujícím týdnu bude cvičení již tak trochu odlehčené, letošní rok zakončíme v pondělí 16. 12. besídkou s lidovými zvyky a pak už budou vánoční prázdniny.
Děkujeme za pochopení, cvičitelé žactva a dorostu.

 

 

Vstupenky do divadla

Připomínám zájezd do divadla (viz níže). Kdo máte zájem, prosím , hlaste se, nejpozději do pátku 22. 11. Máme ještě dost volných vstupenek, tak ať nemusíme zájezd zrušit. Bylo by to škoda.
A úplně poslední možnost přihlášení je sobota 23. listopadu.
Volejte 732 598 868

Teamgym Olomouc 17. 11. 2019 – informace pro účastníky

Odjezd: neděle 17. 11. v 7:07 z nádraží ČD, sraz na nádraží v 6:45. Návrat: nepravděpodobnější je v 18:51, opět na nádraží (kdybychom to stihli dříve, děti pošlou SMS). S sebou: jídlo a pití na celý den, drobné kapesné (do města se nedostaneme, ale dá se koupit pití, párek, oplatky).Oblečení: sportovnía raději teplé (elasťáky, mikina), sokolské tričko, trikoty berou cvičitelé, přezůvky do haly nutné Další nezbytnosti: gumičky a sponky na stažení vlasů, náušnice, které nejdou sundat řelepit leukoplastí, ostatní ozdoby nechat doma, sokolskou průkazku s vylepenou fotografií a průkazku zdravotní pojišťovny (kdo nemá u cvičitelů, odevzdá ve vlaku)

 

Předvánoční koncert

Už se nám to blíží. Listopad bude ve znamení kultury, nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky.

Zájezd do divadla