Nový cvičební rok zahájíme akcí „Sokol spolu v pohybu“

 Loňský rok 2017/18 byl celý ve znamení příprav na XVI. Všesokolský slet, který v prvním červencovém  týdnu proběhl v Praze.

Nás, meziříčských sokolů ve věku od 3 do 86 let se ho zúčastnilo 109. Vystoupili jsme v devíti hromadných skladbách v obou hlavních programech, dorost také na slavnostním večeru Sokol gala v O2 aréně a TŠ Sokol Dance se dvěma vlastními skladbami na pódiích po Praze. Zážitky, které jsme si ze sletu přivezli, jsou nezapomenutelné, přesto se již připravujeme na nový cvičební rok 2018/19, ve kterém si naše jednota připomene již 155. výročí svého vzniku.  Jeho součástí jsou samozřejmě i akce pro veřejnost. První z nich je týden nazvaný „Sokol spolu v pohybu“od 17 do 21. září, ve kterém bude možno zdarma navštívit a nezávazně si vyzkoušet cvičení v našich hodinách. Vyvrcholením této celostátní sokolské kampaně je Noc Sokoloven v pátek 21. září. Kdo ještě neviděl úspěšné představení naší Taneční školy a dětí z oddílu žactva a dorostu „Kouzelný cirkus“, přijďte se podívat. Děti tato forma pohybové aktivity s prvky černého divadla velice baví, proto ji chceme dále rozvíjet. Námětů již máme několik.
   Zápis nových členů je 6. září od 16 do 18 hod.Pravidelná cvičení začínají 10. září. Všichni cvičitelé se již těší na své svěřence. Rádi uvítají i nové zájemce jak o cvičení, tak i o další aktivity, které Sokol nabízí.