Účastníkům zimního tábora

Odjezd na tábor: neděle 24. 2. 2019, vlakem v 11:09, sraz v sokolovně v 10:00 hod.
Zavazadla:  budou odvezena, je nutno je přinést do sokolovny  a pomoci naložit v neděli ráno v 10:00 h. Sbalit úsporně,  nejlépe do jednoho kufru, lyže a hůlky musí být svázány. Igelitky a boty přivázané provázky k taškám nebereme. Lyže, prosím, nechejte zkontrolovat cvičitelům, že odpovídajídélkou výkonnosti vašeho dítěte a vázání velikosti bot.


Upozornění: děti musí mít zaplaceny členské příspěvky za rok 2019 (200 Kč) a známku vylepeno v sokolské průkazce opatřené fotografií. Děti, které nejsou členy Sokola musí mít jinou  průkazku, kde je rodné číslo a fotografie, nebo fotokopii pasu apod. Je to z důvodu slevy v dopravních prostředcích – budeme kupovat společnou jízdenku.
Spolu s nástupním listem a průkazkou zdravotní pojišťovny (stačí kopie) odevzdat při předávání zavazadel.
Do kufru zabalit: věci dle seznamu (oblečení na lyže nejlépe 2x) 
 Plavky bereme, běžky bereme, brusle nebereme.
 Dále budeme potřebovat nůžky, které dobře stříhají papír, nějaké psací potřeby  táborníček (deníček A6v tvrdých deskách), uzlovačku, píšťalku, baterku, šátekNa cestu: příruční batoh, který pak budeme používat pro přenášení lyžáků (musí se tam tedy vejít), náhradních ponožek, čepic, svačiny atd.  pití a svačinu na cestu – rozumně, po příjezdu máme večeř papuče na přezutí do hotelu, pláštěnku, peníze na zákusek (tradiční návštěva ovocné cukrárny   v Bruntále, kde čekáme 1a1/2 hodiny na autobus).

 

Peníze:    na vleky tak, jak jsme se dohodli 1000,- Kč . Malé děti a nezodpovědní jedinci, kteří neumí     s penězi hospodařit do podepsané obálky, nejlépe ve 100,- Kč bankovkách a 50,- Kč mincích.   Vleky vychází  250,- Kč na den,  Na útratu moc ne, jídlo i pití máme zajištěno a obchody v Suché Rudné nejsou.

 

Doporučujeme dát dětem s sebou ovoce, ale takové co se nepokazí a v přiměřeném množství. V hotelu, kde se stravujeme, vaří skvěle, proto dětem nedávejte žádné zásoby jídla. Rozhodně jim nedávejte žádné oplatky, sušenky, chipsy, bonbóny a ani žvýkačky. Z bezpečnostních důvodů nedovolujeme dětem žvýkat. Upozorňujeme rodiče, že v žádném případě nejsme schopni zodpovídat za případné ztráty mobilů a jiných drahých věcí. Proto je dětem raději nedávejte.
Kdo nemá uhrazenu celou částku poplatk zaplatí při odevzdání zavazadel, stejně tak nezaplacené členské příspěvky. Známky bereme sebou. Průkazky ale musí ti, co je nemají u cvičitelů najít.
Seznam věcí i nástupní list na tábor naleznete na našem webu v sekci  Pobyt v přírodě -„ke stažení“

Snad je to vše, horám, lyžím a přírodě        NAZDAR!

 cvičitelé