Kalendář

Plán akcí na 2. pololetí cvičebního roku 2016/2017

   Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:

 

9.1.

16:00

Orientační běh
 0 lednový zvoneček

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

 

27.1.

16:30

Jak Honza vyzrál na draka
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

 

28.1.

10:00

Jak Honza vyzrál na draka Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

 

30.1.

16:00

Hrátky se Sněhulákem

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

 

12. 1. – 18.2.

 

Zimní tábor Suchá rudná

Žactvo, dorost, cvičitelé

 

24.2.

16:30

Pekelné námluvy
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

 

25.2.

10:00

Pekelné námluvy
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

 

26.2..

15:00

Dětské Šibřinky

RaD, žactvo,dorost, veřejnost

 

11.3.

16:00

Župní přebor v plavání-Vsetín

Žactvo, dorost, dospělí

 

25.3.

16:30

Kouzelná kytička
loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

 

25.3.

10:00

Kouzelná kytička
loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

 

25.3.

 

Přehlídka pódiových skladeb Praha

Vybraná skladba

 

28.3.

17:00

Valná hromada jednoty

dospělí

 

1.4.

19:00

Taneční večer M- studia

veřejnost

 

Podle počasí

15:00

Brigáda na úklid areálu sokolovny

Dospělí, dorost, žactvo, rodiče

 

10.4.

17:00

Velikonoční cesta za pokladem s terénní hrou

RaD, žactvo, dorost, cvičitelé, veřejnost

 

27.4.

16:00

Slet čarodějnic
Soutěžní odpoledne, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí

 

29.4..

 

Župní přebor SV

RaD, žactvo, dorost, dospělí

 

6.5.

 

Pochod br. Vojáčka 
Val. Klobouky- chata na Požáru

RaD, žactvo a dorost, dospělí

stoupení na Dnu země

TŠ, žactvo

8.5.

9:00

Oslava dne osvobození,
Závody ve střelbě ze vzduchov.

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

 

13.5

9:00

Župní přebor ZZZ

žactvo, dorost

 

12. – 14. 5.

 

Přehlídka loutkových divadel Přerov

loutkaři

 

19. – 21.5

 

Ústřední kolo ZZZ Olomouc

Vítězné hlídky župního kola

 

27. – 28. 5

 

Přebor ČOS ml. žactvoProstějov

Vítězové župního kola

 

29. – 4.6.

 

Move week

 

 

3.6.

 

Výlet na Pulčínské skály

RaD, žactvo, dorost, dospělí

 

4.6..

15:00

Mámo, táto, pojď si hrát
Sportovní odpoledne

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

 

9.6.

 

Muzejní noc

veřejnost

 

9. – 11. 6.

 

Přebor ČOS ve všestrannosti
Praha

Vítězové župního kola

 

25.6.

9:00

Veřejné cvičení

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

 

26.6.

 

17:00

Vítáme prázdniny
Soutěžní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí

 

30.7. - 12.8.

 

Letní tábor - Otaslavice

RaD, žactvo, dorost, vedoucí

 

 

 

 

 

 

Chybějící termíny a další akce budou doplněny podle potřeby.

 

 

 Akce uskutečněné v období září – prosinec 2016

Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:

29.8.

17:00

Schůze cvič. sboru

cvičitelé

3. 9. 2015

9:00 – 14:00

Doškolovovací sraz cvičitelů

cvičitelé

5.9.

16:00 - 17:30

Zápis nových členů

veřejnost

19. – 23. 9.

Podle rozvrhu

Sokolský týden pohybu

Volný vstup do všech cvičebních hodin

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

23.9.

19:00

Noc sokoloven

 dorost, dospělí, veřejnost

25.9.

9:00

Sportovní dopoledne- atletika

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

8.10.

 

13:00

 

18:00

Památný den ČOS:

Návštěva Legiovlaku v Hranicích

Večer sokolských světel

RaD, žactvo, dorost, dospělí,

28.10.

9:00

Oslavy vzniku republiky

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

13:00

Zborovský závod branné zdatnosti, den otevřených

 dveří 234.pp - KVH

 žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

29.10.

16:30

10:00

Loutková pohádka

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

29.10.

14:00

Po stopách TGM

Turistická vycházka na Píškovou

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

17.11.

7:00

Teamgym – malá oblast

žactvo, dorost - závodní družstva

19.11.

18:00

Irský večer

st. žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

25.11.

26.11

16:30

10:00

Loutková pohádka

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

27.11.

 

Předvedení sletových skladeb Praha

 Děti nacvičující skladbu

10.12.

7:00

Teamgym – oblast východ

Žactvo, dorost - závodní družstva

16.12.

17.12

16:30

10:00

Loutková pohádka

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

18.12.

15:00

Vánoční akademie

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

19.12.

17:00

Besídka s lidovými zvyky

RaD, žactvo, dorost

29.12

14:00

Vánoční vycházka s nadílkou pro zvířátka

 RaD, žactvo, dorost

?

?

Zájezd do divadla

Žactvo, dorost, dospělí

 

  Akce konané v 2. pololetí cvičebního roku 2015/2016 

   Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:

6.1.2016

19:00

Návštěva divadla Schod

ženy

14.1.

16:00

Vystoupení v knihovně

Las Perlitas

25.1.

16:00

Hrátky se Sněhulákem

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

29.1.

16:30

O mlsném drakovi
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

30.1.

10:00

O mlsném drakovi
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

31. 1. – 6.2.

 

Zimní tábor Suchá rudná

Žactvo, dorost, cvičitelé

26.2.

16:30

Honza Nebojsa
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

27.2.

10:00

Loutková pohádka - repríza

RaD, ml. žactvo, veřejnost

28.2..

15:00

Dětské Šibřinky

RaD, žactvo,dorost, veřejnost

4.3.

16:00

Župní přebor v plavání-
Vsetín

Žactvo, dorost, dospělí

Podle počasí

15:00

Brigáda na úklid areálu sokolovny

Dospělí, dorost, žactvo, rodiče

22.3.

17:00

Valná hromada jednoty

dospělí

19.3.

 

Přehlídka pódiových skladeb Praha

Vybraná skladba

24.3.

17:00

Velikonoční cesta za pokladem s terénní hrou

RaD, žactvo, dorost, cvičitelé, veřejnost

26.3.

16:30

O princezně Solimánské
loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

28.3.

10:00

loutková pohádka - repríza

RaD, ml. žactvo, veřejnost

16.4.

9:00

Župní přebor ZZZ

Žactvo, dorost

28.4.

16:00

Slet čarodějnic
Soutěžní odpoledne, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí

30.4..

 

Župní přebor SV

RaD, žactvo, dorost, dospělí

7.5.

 

Pochod br. Vojáčka 
Val. Klobouky- chata na Požáru

RaD, žactvo a dorost, dospělí

8.5.

9:00
14:00

Oslava dne osvobození,
Závody ve střelbě ze vzduchov.

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

27..5.

29:00 - 24:00 

Muzejní noc

veřejnost

27. – 29.5

 

Ústřední kolo ZZZ- Proseč

Vítězné hlídky župního kola

29.5.

15:00

Mámo, táto, pojď si hrát
Sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

4.6.

16:00

Barocco a Carmina Burana
zájezd do divadla v Ostravě

žactvo, dorost, dospělí

4.6.

 

Župní výlet na Medůvku

RaD, žactvo, dorost, dospělí

10. – 12. 6.

 

Přebor ČOS ve všestrannosti Praha

Vítězové župního kola

19.6.

9:00

Veřejné cvičení

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

27.6.

 

16:00

Vítáme prázdniny
Sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí

17. – 30.7.

 

Letní tábor Potštejn

RaD, žactvo, dorost, vedoucí

18. – 24.7.

 

Eurogym
České Budějovice

St. žactvo, dorost

22. -26.8.

 

Příměstský tábor

Žactvo, dorost

28. 8.

15:00

Mámo, táto, pojď si hrát
Sportovní odpoledne pro rodiny
s dětmi

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

Chybějící termíny a další akce budou doplněny podle potřeby.


Akce, které proběhly vobdobí září - prosinec 2015

Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:

31.8.

15:00 – 17:00

Mámo, táto, pojďme si hrát-

sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

3.9.

16:30 - 18:00

zápis nových členů

veřejnost

5.9.2015

9:00 – 14:00

Doškolovovací sraz cvičitelů

cvičitelé

11.9.

19:00 – 23:00

Noc sokoloven

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

21.9.

16:00 – 19:00

Move week:

Prezentace a vystoupení na Náměstí, cyklistický závod, jízdy zručnosti, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

22. – 25. 9.

Podle rozvrhu

Move week

Volný vstup do všech cvičebních hodin

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

3.10.

19:00

Proutník pod pantoflem

Představení ochotníků z Hrachovce

 dorost, dospělí, veřejnost

8.10.

18:00

Památný den ČOS

Pietní akt u pam. desky

Večer sokolských světel

RaD, žactvo, dorost, dospělí, hosté

17.10.

9:00

Atletické závody

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

25.10.

14:00

Po stopách TGM

Turistická vycházka na Píškovou

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

9:00

Oslavy vzniku republiky

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

13:00

Zborovský závod branné zdatnosti, den otevřených

 dveří 234.pp - KVH

 žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

30.10.

31.10.

16:30

10:00

Loutková pohádka
O koblížkovi

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

14.11.

9:00

Doškolovací sraz cvičitelů

cvičitelé

14.11.

7:00

Teamgym – malá oblast

žactvo, dorost - závodní družstva

21.11.

18:00

Irský večer

st. žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.11

29.11

16:30

10:00

Loutková představení
Mikulášská pohádka

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

5.12.

7:00

Teamgym – oblast východ

Žactvo, dorost - závodní družstva

 

18:30

Vánoční posezení

ženy

18.12.

19.12.

16:30

10:00

Loutková pohádka
Koza Róza

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

19.12.

15:00

Vánoční akademie

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

21. 12.

16:30

Orientační běh za památkam města  o Vánoční zvoneček, besídka s lidovými zvyky

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

28.12

14:00

Vánoční vycházka s nadílkou pro zvířátka

 RaD, žactvo, dorost

?

?

Zájezd do divadla

Žactvo, dorost, dospělí

 

Loutková představení pro děti: vždy poslední pátek a sobotu v měsíci.

červené akce:    náročná příprava, a nutná pomoc spousty pracovitých rukou

modré akce:      termíny budou upřesněny


Akce, které proběhly v 2. pololetí cvič. roku 2014/2015 

   Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:

15.1.2015

15:00

Vystoupení v KS

Vybrané žákyně a žáci

29.1.

16:00

Hrátky se Sněhulákem

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

30.1.

16:30

O dvanácti měsíčkách
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

31.1.

10:00

O dvanácti měsíčkách
repríza

RaD, ml. žactvo, veřejnost

8.2.

 

Mrazík –
Zájezd do divadla v Ostravě

Žactvo, dorost, dospělí

18.2.

19:00

Krtek – představení divadla Schod

ženy

21.2.

9:00

Doškolovovací sraz cvičitelů

cvičitelé

21.2.

14:00

Nácvičná skladby Jsme kočky

mladší ženy

27.2.

16:30

Šípková Růženka
Loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

27.2.

10:00

Šípková Růženka
Loutková pohádka - repríza

RaD, ml. žactvo, veřejnost

1.3.

15:00

Dětské Šibřinky

RaD, žactvo,dorost, veřejnost

6.3.

9:30

Pietní akt u pomníku TGM
 v Botanice

Čestná jednotka, žactvo, dorost, dospělí

8.3. -14.3.

 

Zimní tábor
Suchá Rudná

 žactvo, dorost, cvičitelé

21.3.

 

Přehlídka pódiových skladeb Praha

Skladby Večerníček a Pan Tau

22.3.2014

 12:45

Marie Stuartovna
Zájezd do divadla v Ostravě

St. žactvo, dorost, dospělí

27.3.

16:30

Kouzelná kytička
loutková pohádka

RaD, ml. žactvo, veřejnost

28.3.

10:00

Kouzelná kytička
loutková pohádka - repríza

RaD, ml. žactvo, veřejnost

28.3.

8:00

Župní přebor v plavání-
Vsetín

Žactvo, dorost, dospělí

Podle počasí

15:00

Brigáda na úklid areálu sokolovny

Dospělí, dorost, žactvo, rodiče

2.4..

17:00

Velikonoční cesta za pokladem s terénní hrou

RaD, žactvo, dorost, cvičitelé, veřejnost

12.4.

9:00

Nácvičná skladby Koncert

ženy

18.4.

9:00

Župní přebor ZZZ

Žactvo, dorost

21.4.

17:00

Valná hromada jednoty

Dospělí členové,
dorost (s právem poradním))

?

 

Vystoupení na Dnu země

TŠ, žactvo

30.4.

16:00

Slet čarodějnic
Soutěžní odpoledne, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí

2.5.

 

Pochod br. Vojáčka 
Val. Klobouky- chata na Požáru

RaD, žactvo a dorost, dospělí

8.5.

9:00

Oslava dne osvobození,
Závody ve střelbě ze vzduchov.

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

15.5.

 

Muzejní noc

veřejnost

17.5.

 

Župní přebor SV

RaD, žactvo, dorost, dospělí

22. – 24.5

 

Ústřední kolo ZZZ-
Úpice
 

Vítězné hlídky župního kola

23.5.

 

Se Sokolem za kopečky - Kohútka

RaD, žactvo, dorost, dospělí

30.5.

 

Přebor ČOS ve všestrannosti- mladší žactvo  Brno

Vítězové župního kola

31.5.

 

Den dětí

RaD, žactvo, dorost, dospělí, 234.pp

5. - 7.6.

 

Sokolské Brno

RaD, žactvo, dorost, dospělí

12. – 14. 6.

 

Přebor ČOS ve všestrannost
Praha

Vítězové župního kola

21.6.

9:00

Veřejné cvičení

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.6.

 

16:00

Vítáme prázdniny
Soutěžní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí

12. - 23. 7.

 

Letní tábor

Žactvo, dorost, příp. RaD

 

 

Putovní tábor

 

Chybějící termíny a další akce budou doplněny podle potřeby.

 v

Akce, které proběhly v 1. polovině cvičebního roku 2014/2015 (září - prosinec 2014)

Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:

31.8.

15:00 – 17:00

Mámo, táto, pojďme si hrát-sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

5.9.

17:00

zápis nových členů

 

19. – 21. 9.

 

Sraz žactva v Děčíně, Sokolská plavba po Vltavě

vybrané žákyně a žáci

26. -28.9.

 

Školení cvičitelů – základní část(IV. třída)

dorost, dospělí zájemci o získání cvič. průkazu

28.9.

15:00

Move weekAť žijí rytíři- sportovní odpoledne
pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

29.9.

16:00 – 17:00

Move week: ukázková hodina cvičení rodičů s dětmi

RaD, veřejnost

30.9.

17:00 – 18:00

Move week:
Kin-ball –ukázková hodina

Žactvo, veřejnost

1.10.

15:00 – 19:00

Move week:
Prezentace a vystoupení na Náměstí, cyklistický závod, jízdy zručnosti, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

2.10.

17:00 – 18:00

Move week
Ukázková hodina cvičení na trampolínkách

Žactvo, veřejnost

2.10.

18:00 – 19:00

Move week
Crossfit – ukázková hodina

Dorost, dospělí, veřejnost

3.10.

18:00 - 20:00 

Setkání na zámku
Vystoupení TŠ

TS Las Perlitas

3.10.

17:30 – 19.30

Move week
Irské tance

TS Oileán, veřejnost

8.10.

18:00

Památný den ČOS
Pietní akt u pam. desky
Večer sokolských světel

RaD, žactvo, dorost, dospělí, hosté

27.10.

14:00

Po stopách TGM
Turistická vycházka na Píškovou

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

9:00

Oslavy vzniku republiky

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

13:00

Zborovský závod branné zdatnosti,
den otevřených
dveří 234.pp - KVH

 žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

31.10
1.11.

16:30
10:00

Loutková pohádka
Princ a medvěd

 RaD, mlad.žactvo, veřejnost

14.11.

19:00

Irský večer

st. žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

17:11

8:00

Teamgym - malá oblast

Žactvo - závodní družstvo

28.11.
29.11

16:30
10:00

Loutková pohádka
O pejskovi a kočičce

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

7.12.

8:00 

Teamgym – oblast východ

Žactvo - závodní družstva

14.12

15:00

Vánoční besídka besídka

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

15.12

16:00

Orientační běh městem
O vánočnízvoneček
a ván. besídka s lidovými zvyky

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

19.12.
20:12.

16:30
10:00

Červená Karkulka
O veliké řepě

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

17.12.

18:30

Vánoční posezení

ženy

28.12

14:00

Vánoční vycházka s nadílkou pro zvířátka

 RaD, žactvo, dorost

?

?

Zájezd do divadla

Žactvo, dorost, dospělí

Loutková představení pro děti: vždy poslední pátek a sobotu v měsíci.

V rozpise může dojít ke změnám termínů i počtu akcí, podle potřeb

Akce, které proběhly v 2. pololetí r. 2013/14

   Datum    

Hodina

Název:

Kdo se může zúčastnit:2

 .9

 

Olympijský park Letná

5 vybraných dětí

15.2.

9:00

Oblastní sraz cvičitelů žactva(doškolovací akce)

Cvičitelé žáků a žákyň

16.2.

9:00

Župní sraz cvičitelů

Cvičitelé, dospělí

22.2.

15:00

Seminář irských tanců

   TŠ, dorost, dospělí, veřejnost

23.2.

15:00

Dětské Šibřinky

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

28.2.

16:30

Čerti na hradě - lout. pohádka

RaD., mladší žactvo, veřejnost

1.3.

10:00

Čerti na hradě - repríza

RaD, ml. žactvo, veřejnost

2.3. -8.3

 

Zimní tábor 
Suchá Rudná

žactvo, dorost, cvičitelé

22.3.

 

Přehlídka pódiových skladeb Praha

TŠ, vybrané st. žactvo

25.3.

17:00

Valná hromada jednoty

dospělí členové, dorost

28.3.

16:30

Kouzelná kytička
- lout. pohádka

  RaD, mladší žactvo, veřejnost

29.3.

 

Župní přebor v plavání
(bazén Vsetín)

žactvo, dorost, dospělí

29.3.

10:00

Kouzelná kytička -
repríza loutk. pohádky

RaD, ml. žactvo, veřejnost

12.4.

15:00

Slavnostní akademie
ke
150. výročí založení jednoty

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost, hosté

17.4..

17:00

Velikonoční cesta za pokladem s terénní hrou

RaD, žactvo, dorost, cvičitelé, veřejnost

23.4.

15:00

Brigáda na úklid areálu
sokolovny

Dospělí, dorost, žactvo, rodiče

23.4.

 

Vystoupení na Dnu země

TŠ, žactvo

27.4.

 

Župní přebor ZZZ

Žactvo, dorost

30.4.

16:00

Slet čarodějnic
Soutěžní odpoledne, táborák

RaD, žactvo, dorost, dospělí

4.5.

 

Pochod br. Vojáčka 
Val. Klobouky- chata na Požáru

RaD, žactvo a dorost, dospělí

8.5.

9:00

Oslava dne osvobození,
Závody ve střelbě ze vzduchov.

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

10.5.

 

Župní přebor SV

RaD, žactvo, dorost, dospělí

16.5.

 

Muzejní noc

veřejnost

23. - 25.5.

 

Ústřední kolo ZZZ

Vítězné hlídky župního kola

31.5.- 1.6.

 

Přebor ČOS ve všestrannosti- mladší žactvo  Brno

Vítězové župního kola

1.6.

10:00

Den dětí

Rad, žactvo, dorost, cvičitelé

7.-9. 6.

 

Zájezd do Oetzu

Dospělí

13. – 15. 6.

 

Přebor ČOS ve všestrannosti Praha

Vítězové župního kola

21.6.

9:00

Veřejné cvičení

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

29.6.

 

17:00

Vítáme prázdniny
Soutěžní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí

3.- 16.8.

 

Letní tábor

Žactvo, dorost, příp. RaD

 

 

Putovní tábor

 

 V rozpise může dojít ke změnám termínů i počtu akcí, podle potřeb.

 

Akce, které proběhly v 1. polovině cvičebního roku 2013/14

Datum

Hodina

Název

Kdo se může zúčastnit

1.9.

15:00 – 17:00

Mámo, táto, pojďme si hrá

2. sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

5.9.

17:00

Zahájení cvič. roku, zápis nových členů

 

14.9.

15:00

Vystoupení - Dny města

Taneční škola, st. žactvo

20. – 22.9

 

U nás v Sokole

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

21. 9.

9:00

Župní závody v lehké atletice

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

27. -29.9.

 

Školení cvičitelů – základní část

(IV. třída)

dorost, dospělí zájemci o získání

cvič. průkazu

29.9.

15:00

Mámo, táto, pojď si hrát

3. sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

7.10.

17:00

Pietní akt u pam. desky v předvečer

Pamětního dne ČOS

RaD, žactvo, dorost, dospělí, hosté

18. - 20.10.

17:00

Školení cvičitelů

III.tř. SV

dospělí zájemci o cvičitelský průkaz

19.10.

9:00

Doškolení cvičitelů

cvičitelé, kteří potřebují prodloužit průkaz

25.10.

16:00

Loutková pohádka

O zlé sestře

RaD, mlad.žactvo, veřejnost

28.10.

9:00

Oslavy vzniku republiky

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

28.10.

13:00

Zborovský závod branné zdatnosti, den otevřených

dveří 234.pp - KVH

žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

16.11.

8:00

Teamgym – malá oblast

Žactvo - závodní družstva

23.11.

18:00

Irský večer

St. žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

29.11.

16:30

Loutková pohádka

Čerti na hradě

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

7.12.

 

Teamgym – oblast východ

Žactvo - závodní družstva

8.12

15:00

Mikulášská besídka

RaD, žactvo, dorost, dospělí, veřejnost

16.12

16:00

Orientační běh O vánoční zvoneček a ván. besídka s lidovými zvyky

RaD, žactvo, dorost, veřejnost

20.12.

16:30

Loutková pohádka

O pejskovi a kočičce

RaD, mlad. žactvo, veřejnost

17.12.

18:30

Vánoční posezení

ženy

30.12

14:00

Vánoční vycházka s nadílkou pro zvířátka

RaD, žactvo, dorost

?

?

Zájezd do divadla

Žactvo, dorost, dospělí

Loutková představení pro děti: vždy poslední pátek v měsíci.