Letní stanový tábor



pro děti od 7 let pořádá Sokol Valašské Meziříčí ve dnech 2. - 14. 8. 2020 na Vichurách.
Program:
celotáborová hra, dobrodružné a sportovní hry v přírodě, lanové aktivity, tábornické dovednosti, táboráky, výlety do okolí
Cena tábora: je 2800,- Kč pro sokolské děti, pro ostatní 3000,-  a zahrnuje:
1. ubytování ve dvoulůžkových stanech (postel s matrací), zázemí v pevných budovách myslivecké chaty. 
2. stravování (5 x denně), pitný režim
3. cestovné, dopravu materiálu, vstupné na výletech atd.
4. zdravotnický materiál, sportovní materiál, materiál na činnost a hry dětí 


Stornovací podmínky:
 v případě, že rodiče zruší účast dítěte na táboře později než 14 dní před zahájením, bude vrácena pouze částka pod bodem 2 a 3, a to až po ukončení a vyúčtování tábora.
při odhlášení později než 5 dní před zahájením bude tato částka dále snížena o náklady na již pořízené potraviny. Výjimkou je pouze vážné onemocnění potvrzené lékařem.
v případě, že dítě bez předchozí omluvy vůbec nenastoupí, propadá účastnický poplatek ve prospěch ostatních dětí

Přihlášky:
získáte v sokolovně (ses. Rosáková) nebo stažením na www.sokol-valmez.cz /ke stažení/. Vyplněnou můžete odevzdat v sokolovně, zaslat mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., anebo poštou na adresu Sokol Valašské Meziříčí, Sokolská124.

Uzávěrka přihlášek:
Účast dítěte oznamte co nejdříve, buďto ve cvičení, nebo na e-mail: J. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Písemně je třeba přihlášku odevzdat nejpozději do 30. 6. 2020. Do tohoto data je nutno rovněž zaplatit zálohu ve výši 1000,- Kč.  Součástí přihlášky je i lékařské potvrzení (neoddělovat). Vzhledem k situaci kolem nemoci  COVID 19 nemůže být letos použito starší povrzení z jiné akce. Více informací na www.sokol-valmez.cz, na našem FB, na tel. čísle 732 598 868 anebo přímo ve cvičení u sestry J. Rosákové