Sportovní odpoledne

MOVE WEEK je jednou ze stěžejních akcí celoevropské kampaně zaměřené na propagaci sportu a tělesných aktivit „NowWeMove“,

pořádané Mezinárodní asociací pro sport a kulturu (ISCA) jejíž je Česká obec sokolská jedním ze zakládajících členů.
Od roku 2012 se díky této kampani podařilo rozhýbat 3 444 930 lidí ze 38 států světa.

V LETOŠNÍM ROCE SE AKCE KONÁ V TÝDNU OD 31. 5. DO 6. 6. 2021. Přidejte se k nám a rozhýbejme Čechy!

SOKOL VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ pořádá v rámci této akce 3. ČERVNA OD 16:30 DO 18:30 NA HŘIŠTI U SOKOLOVNY
SPORTOVNÍ ODPOLEDNE.
Přijďte si ověřit, jak jste na tom po covidové nečinnosti se svou kondicí. Máme pro vás úplně nové testy zdatnosti.
A nebojte se, ani sedy -lehy, ani kliky nebo shyby po vás chtít nebudeme. Je to mnohem zábavnější.