Taneční škola

Jsme malá taneční škola, která od roku 1994 nabízí alternativu k současné „hip hopové“ taneční kultuře. Zaměřujeme se na tradiční tance, jako je výrazový tanec, country tance a clogging (americký step). Nabízíme také méně známé, ale velmi atraktivní tance mexické a irské. Zvláště s mexickými tanci slavíme úspěchy po celé ČR, jsme vítězové mezinárodní taneční soutěže Talent Awards v oboru folklórní tance.

Co nabízíme:

Hrajeme si a tancujeme

Taneční přípravka pro děti od 6 let : první taneční krůčky, písničky a říkadla, estetické a správné držení těla, tradiční i netradiční náčiní (míče, švihadla, šátky, stuhy, padák, gymbally, hrkačky a drobné hudební nástroje, …).
Malý počet dětí ve skupině (max. 10) umožňuje cvičitelkám individuální přístup.

Tanec pro radost

Dětská taneční skupina Korálky

Výrazový tanec, country a mexické tance pro děti od 7 let : rytmická a pohybová příprava pro tanec, rozvoj tvořivosti, taneční improvizace, předtančení, taneční vystoupení a soutěže po celé republice.

Taneční skupina Las Perlitas pro tanečníky od 12 let

V mexickém tanci se snoubí španělský temperament a zemitost jihoamerických indiánů. Věnujeme se svižným polkám ze severního Mexika, ohnivým charave z oblasti Jalisco, něžným tancům z Veracruzu a indiánským tancům z Yucatánu

Clogging (step dance), westernové tancování

Stepový tanec ve stylu country. Původně pochází z Anglie, později byl v Americe ovlivněn černoškou komunitou, Iry, Skoty i indiánskými tanci kmene Cherokee. Stepuje se v botech s dvojitými plechy.

Line dance

je moderní forma country tanců. Netančí se v párech, ale v řadách, takže účastníci kurzů nepotřebují partnera. Proto asi oblíbenost této aktivity stále stoupá. Fyzickou náročností je srovnatelná s jakýmkoliv aerobním cvičebním.

Rope skiping

trikové skákání přes dlouhá i krátká švihadla

 

 

Taneční skupina Oileán - irské tance, od 10 let

Irská taneční skupina Oileán nabízí nahlédnutí do kultury smaragdového ostrova – irský tanec je rytmický, dynamický, krásný a velice náročný, ale v kolektivu TS Oileán jej určitě zvládne každý nadšenec. Přijďte se podívat na náš trénink v pátek od 17:30 a přesvědčte se sami!

Více info na www.oilean.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na FB: Irská taneční skupina Oileán 

 

Kde nás najdete:

Taneční tělocvična, sokolovna - Sokol Valašské Meziříčí, Sokolská 124
Rozpis hodin najdete v rubrice "Nabídka cvičení"

Informace a přihlášky:

Jana Vlčková - tel. 605568386, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.